leidingsploeg

Elke groep wordt begeleid door een team van 2 tot 4 gemotiveerde leiders. Hieronder vind je een overzicht van welke leiders jouw kind begeleiden. Met dringende vragen kan je ze bereiken op hun gsm. Met meer algemene vragen kan je een mailtje sturen naar chirobever1547@gmail.com

Speelclub (2009-2010)

Flore Van Schoors
gsm: 0479/62 82 02
e-mail: flore.Vanschoors@gmail.com

Fee De Fooz 
gsm: 0499/25 03 79
e-mail: feedefooz@hotmail.be 

Laura Dekeyser
gsm: 0473/80 72 73 –
e-mail: lauradekeyser98@gmail.com

Arno Matthijs
gsm:0468/19 00 37
e-mail: matthysarno98@gmail.com

Rakwi (2008-2007-2006)

Glenn Deblander
gsm: 0479/07 55 40
e-mail: glenn.deb1997@gmail.com 

Helena Tilleman
gsm: 0471/54 85 58
e-mail: helenatilleman@gmail.com

Elise Quitelier
gsm:0477/61 78 57
e-mail: elisequitelier@hotmail.com

Tito (2005-2004)

Jozefien Tilleman
gsm: 0479/06 87 82
e-mail: jozefien_till@hotmail.com

Lucie Doclot
gsm: 0472/88 45 47
e-mail:  doclotlucie@gmail.com

Brent Van Gijsegem
gsm: 0472/ 83 90 00
e-mail: brent442vg@gmail.com

Gertjan Milo
gsm: 0497/37 40 41
e-mail: gertjan@familo.be

Keti (2003-2002-2001)

Zoë Van Assche (hoofdleidster)
gsm: 0479/ 75 47 28
e-mail: zoe.vanassche@gmail.com

Thibault Lequeu
gsm: 0470/56 89 42
e-mail: thibault.lequeu@outlook.com

Brecht Allert
gsm: 0470/04 82 46
e-mail: brecht.allert97@gmail.com

Aspi (2000-1999)

Michiel Krikilion
gsm: 0473/31 21 94
e-mail: krikilion.michiel@hotmail.com

Lorenz Faveriau (Hoofdleider)
gsm: 0494/86 88 66
e-mail: lorenz.faveiau@hotmail.com

VB’s (Volwassen Begeleiders)

Fedra Van Eesbeek
gsm: 0494/40 44 34
e-mail: vefedra@hotmail.com

Annemie Ricour
gsm: 0472/64 96 22
e-mail: ricourannemie@gmail.com

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s